Polski English

Nr ref. 16816/ 0

Specjalista ds. Relacji Inwestorskich

Lokalizacja: Katowice

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, dynamicznej firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • prowadzenie relacji inwestorskich, w tym przygotowywanie materiałów i prezentacji, nadzór nad odpowiednim działem strony internetowej,
  • przygotowanie i udział w spotkaniach inwestorskich,
  • współpraca z działami Grupy, w celu pozyskania informacji niezbędnych do przygotowania raportów bieżących i okresowych,
  • wypełnianie obowiązków informacyjnych wymaganych przepisami prawa dotyczącymi spółek giełdowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, lub prawnicze,
  • doświadczenie zawodowe w relacjach inwestorskich, w audycie, dziale analiz finansowych, dziale treasury, biurze maklerskim, bądź kancelarii prawniczej,
  • zainteresowanie rynkiem kapitałowym,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym naciskiem na obsługę Power Point
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego wraz ze słownictwem branżowy,
  • mile widziana dobra znajomość języka rosyjskiego lub hiszpańskiego,
  • doskonale rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej i analitycznego myślenia,
  • duża samodzielność, odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • bardzo dobre umiejętności z zakresu pracy i organizacji swojej i zespołu pod presją czasu.

Oferta obejmuje

  • pracę w dużej i dynamicznej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń opartych o Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.