Polski English

Nr ref. 17752/ 1

Specjalista ds. raportowania w dziale zakupów

Lokalizacja: Łódź

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta, lidera branży FMCG, z biurem zlokalizowanym w Łodzi, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • koordynowanie wdrożeń nowych projektów (m.in. kontakt z dostawcami, monitorowanie terminowości i poprawności procesu zakupowego),
  • analiza KPI oraz tworzenie prognoz,
  • rozwój bazy dostawców oraz analiza dotychczasowej współpracy,
  • asystowanie przy negocjowaniu warunków umów,
  • zarządzanie bazą danych oraz sporządzanie raportów,
  • wsparcie przy optymalizacji globalnej strategii logistycznej.

Wymagania:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Logistyka, Ekonomia, kierunki biznesowe lub powiązane,
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel oraz SAP,
  • umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i analityczne.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • perspektywy awansu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
  • konkurencyjny pakiet świadczeń dodatkowych.