Polski English

Nr ref. 171215/ 0

Specjalista ds. Planowania Produkcji

Lokalizacja: Rabka

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta-międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Rabce poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska

  • sporządzanie harmonogramu produkcji na podstawie otrzymanych zamówień oraz kontrola planu produkcji,
  • tworzenie zleceń produkcyjnych w oparciu o posiadane materiały,
  • bieżące korekty planu produkcji w oparciu o zmiany w planie sprzedaży,
  • wyliczanie efektywności poszczególnych działów i przygotowanie zestawień zbiorczych,
  • współpraca z działami: sprzedaży, zaopatrzenia, produkcji, kontroli jakości i technologami,
  • rekomendowanie działań optymalizacyjnych we wskazanym zakresie.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe,
  • doskonała znajomość pakietu Microsoft (szczególnie Excel),
  • bardzo dobre zdolności analityczne i matematyczne,
  • asertywność,
  • co najmniej średniozaawansowana znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferta obejmuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szanse rozwoju i duże możliwości podnoszenia własnych kompetencji.