Polski English

Nr ref. 171254/ 0

Specjalista ds. Marketingu

Lokalizacja: Gdańsk

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Naszym Klientem jest generalny wykonawca, realizujący inwestycje w zakresie budowy obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych i rekreacyjnych, ochrony środowiska, hydrotechnicznych oraz dróg i mostów. Firma dynamicznie się rozwija i rozbudowuje swoje poszczególne zespoły.

Opis stanowiska

  • koordynacja działań reklamowych dla inwestycji realizowanych przez firmę,
  • analiza rynku, grup docelowych oraz tendencji na rynku,
  • segmentowanie klienta i targowanie ofert,
  • skuteczne targetowanie ofert Firmy oraz edytowanie treści tych ofert,
  • tworzenie, publikowanie i edycja ogłoszeń mieszkaniowych w internecie,
  • organizacja udziału w eventach,
  • publikacja aktualności i postów na stronie www,
  • współpraca z agencjami reklamowymi, mediami oraz agencją PR,
  • współpraca z drukarniami w tworzeniu materiałów reklamowych,
  • koordynacja i współpraca z twórcami treści – copywriterami, grafikami, web designerami, czy biurami tłumaczeń,
  • koordynacja zamówień materiałów marketingowych dla biur sprzedaży (gadżety reklamowe, materiały biurowe).

Wymagania

  • ukończone studium policealne lub wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego – Excel
  • mile widziane minimum 1-2 letnie doświadczenie w zakresie marketingu (B2B, promocja ATL, BTL, reklama),
  • wiedza ze znajomości rynku oraz technik jego badania,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • samodzielnością i odpowiedzialnością za pracę,

Oferta obejmuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą
  • atrakcyjny system premiowy
  • stabilność zatrudnienia