Polski English

Nr ref. 17511/ 0

Specjalista ds. Logistyki

Lokalizacja: Małopolskie, łódzkie, mazowieckie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – dla jednego z liderów w branży produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie ofert transportowych w odpowiedzi na bieżące zapytania klientów,
  • ustalanie priorytetów odnośnie planów produkcyjnych, analiza planu produkcji w porównaniu z planem i realizacją dostaw,
  • współpraca z Działem Handlowym oraz Produkcją w zakresie rozwiązywania zagadnień logistycznych,
  • kierowanie wszystkimi wymaganymi działaniami w celu stworzenia warunków pozwalających spełnić wymagane cele w zakresie wydajności dostaw i jakości procesu logistycznego,
  • weryfikacja poprawności oraz zmian w zamówieniach od Klientów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne lub ekonomiczne),
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • zaawansowana znajomość programu MS Excel,
  • znajomość modułu logistycznego SAP będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, zorganizowanie, punktualność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków.

  • pracę w międzynarodowym koncernie z mocną pozycją na rynku,
  • pracę w firmie, która daje duże możliwości rozwoju i kariery,
  • umowa o pracę na pełny,
  • szkolenia interpersonalne i zawodowe,
  • bogaty pakiet socjalny (w tym prywatna opieka medyczna, karty multisport).