Polski English

Nr ref. 16181/ 0

Specjalista ds. eksportu ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja: Łódź

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, która poszerza swoje struktury w Łodzi, poszukujemy doświadczonych specjalistów na stanowisko: Specjalista ds. eksportu ze znajomością języka niemieckiego.

Opis stanowiska

  • obsługa Klientów zagranicznych, zarówno indywidualnych jak i biznesowych,
  • prowadzenie dokumentacji zakupowej i sprzedażowej,
  • przyjmowanie zamówień oraz tworzenie dokumentacji eksportowej,
  • koordynowanie procesów logistycznych,
  • przygotowywanie i dostosowanie ofert do potrzeb Klienta, dokonywanie wycen oraz wprowadzanie zamówień do systemu SAP,
  • bieżące monitorowanie rynku oraz analiza konkurencji.

Wymagania

  • wcześniejsze doświadczenie w dziale logistycznym, eksportu, importu bądź spedycji,
  • wykształcenie wyższe ,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz angielskiego(B2),
  • znajomość systemu SAP będzie atutem,
  • samodzielność w realizacji powierzonych obowiązków.

Oferta obejmuje

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • udział w interesujących projektach,
  • pracę w nowych strukturach, w branży produkcyjnej dająca możliwość szybkiego rozwoju,
  • pakiet relokacyjny,
  • pakiet benefitów socjalnych,
  • dofinansowanie kursów językowych.