Polski English

Nr ref. 171275/ 0

Specjalista ds. E-marketingu

Lokalizacja: Trójmiasto

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego klienta –firmy w branży budowlanej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • wdrażanie, koordynacja i analiza projektów online marketingowych,
  • tworzenie kampanii reklamowych,
  • zarządzanie treścią stron internetowych,
  • tworzenie newsletterów i akcji mailingowych,
  • wprowadzanie trendów do strategii marketingowej firmy,
  • odpowiedzialność za media społecznościowe firmy,
  • ciągła współpraca z działem sprzedaży.

Wymagania:

  • doświadczenie w obszarze marketingu,
  • znajomość narzędzi marketingowych,
  • znajomość mediów społecznościowych,
  • znajomość zasad SEO i SEM oraz Google Analitics,
  • umiejętności edytorskie,
  • kreatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferta obejmuje:

  • umowę o pracę lub B2B,
  • stanowisko z realnym wpływem na funkcjonowanie firmy w kanale online,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.