Polski English

Nr ref. 16742/ 0

Specjalista ds. Badań i Rozwoju - Kleje Termotopliwe

Lokalizacja: małopolska

Wynagrodzenie: konkurencyjne

O pracodawcy

Dla naszego klienta, dużej firmy z branży chemicznej o międzynarodowym zasięgu poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • prowadzenie prac badawczo - rozwojowych w laboratorium związanych z realizacją projektów dotyczących klejów termotopliwych,
  • opracowywanie i wdrażanie nowych produktów,
  • przeprowadzanie badań aplikacyjnych klejów termotopliwych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi pracami,
  • przygotowywanie raportów i prezentacji z otrzymanych wyników.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z formulacją klejów termotopliwych na bazie kopolimerów EVA,
  • umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego przeznaczonego do otrzymywania klejów typu hot melt,
  • praktyczne doświadczenie w wykonywaniu badań aplikacyjnych klejów termotopliwych,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • praktyczna umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • kreatywność i doskonała organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole.

Oferta obejmuje

  • pracę w dynamicznym zespole,
  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • dobre warunki zatrudnienia.