Polski English

Nr ref. 17855/ 0

Specjalista ds. audytu i oceny ryzyka (faktoring)

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta - dynamicznie rozwijającej się instytucji finansowej należącej do międzynarodowej grupy kapitałowej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Opis stanowiska:

  • analizowanie potrzeb klientów korporacyjnych w zakresie produktów faktoringowych,
  • monitoring ryzyka kredytowego oraz ryzyka operacyjnego w obszarze realizacji transakcji oraz zarządzania portfelem klientów,
  • analiza i ocena bezpieczeństwa transakcji faktoringowej w obszarach: zbywalności, wierzytelności, kompletności dostaw i usług, ściągalności, zmniejszeń wartości, wierzytelności, ocena zabezpieczeń i drogi wyjścia z transakcji,
  • identyfikacja sposobów zabezpieczenia przed ryzykami wynikającymi z transakcji, prowadzenie audytów zewnętrznych u klientów,
  • prowadzenie intranetowej bazy produktowej.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem),
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie),
  • doświadczenie w przygotowywaniu analiz finansowych dla klientów faktoringowych,
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość nabycia i wykorzystania praktycznych umiejętności,
  • szeroki zakres szkoleń branżowych.