Polski English

Nr ref. 17753/ 0

SharePoint Developer (praca zdalna)

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydata na stanowisko:

SharePoint Developer

· Praca zdalna w firmie o globalnym zasięgu,

· projektowanie i programowanie rozwiązań związanych z technologią SharePoint, zgodnie z firmowymi standardami,

· praca nad nowymi projektami, rozwój kodu automatyzującego kompleksowe środowisko SharePoint,

· rozwojowa praca w środowisku technologicznym, która oferuje dużo ścieżek kariery,

· rozwój systemów informatycznych wspierających cele biznesowe firmy.`

Opis stanowiska

  • Praca zdalna w firmie o globalnym zasięgu,
  • projektowanie i programowanie rozwiązań związanych z technologią SharePoint, zgodnie z firmowymi standardami,
  • praca nad nowymi projektami, rozwój kodu automatyzującego kompleksowe środowisko SharePoint,
  • rozwojowa praca w środowisku technologicznym, która oferuje dużo ścieżek kariery,
  • rozwój systemów informatycznych wspierających cele biznesowe firmy.

Wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w branży IT,
  • bardzo dobra znajomość platformy SharePoint (2010/2013),
  • znajomość technologii JavaScript, jQuery, HTML, CSS,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość C# lub Knockout JS,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • chęć samorozwoju, otwartość na nowe wyzwania,
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Oferta obejmuje

  • Możliwość 100% pracy zdalnej po wcześniejszym wdrożeniu,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, szeroki pakiet świadczeń dodatkowych,
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • duże możliwości rozwoju zawodowego.