Polski English

Nr ref. 17944/ 0

Senior System Analyst

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży nieruchomości - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • analiza systemów finansowych w regionie EMEA,
  • wdrożenie i rozwój platformy finansowej z firmie,
  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych oraz opracowywanie rekomendacji wykonalności,
  • współpraca z zespołami księgowymi i działem IT,
  • testowanie rozwiązań modyfikacji systemu,
  • szkolenie użytkowników,
  • reagowanie i rozwiązywanie problemów użytkowników EMEA,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (kierunki technicznie lub ekonomiczne),
  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w analizie biznesowej systemów finansowych,
  • doświadczenie w branży nieruchomości – dodatkowy atut,
  • umiejętność analizy złożonych wymagań i jasnego przekazywania rozwiązań,
  • wysokie umiejętności komunikacyjne,
  • język angielski na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny,
  • gotowość do podróży w regionie EMEA.

Oferta obejmuje:

  • pracę z międzynarodowym zespole projektowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet benefitów,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.