Polski English

Nr ref. 17637/ 0

Senior Product Manager - Associate Director

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży nieruchomości - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Product Manager (EMEA)

Opis stanowiska

  • opracowywanie i egzekwowanie strategii wdrażania wewnętrznych platform w całym regionie EMEA,
  • zbieranie i analizowanie wymagań biznesowych pod kątem rozwoju platform,
  • współpracowanie z liniami biznesowymi i product ownerami z całego świata, jak i działami IT,
  • nadzorowanie przygotowywania niezbędnych materiałów szkoleniowych i instruktażowych,
  • opracowywanie planów i harmonogramów projektów,
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji,
  • pełnienie roli SME w zakresie wprowadzanych rozwiązań.

Wymagania

  • wcześniejsze doświadczenie jako Product Manager, Product Owner lub Application Owner w obszarze IT,
  • doświadczenie we współpracy międzynarodowej,
  • doskonała znajomość języka angielskiego,
  • zdolność strategicznego i analitycznego myślenia,
  • znajomość podstawowych zagadnień z obszaru infrastruktury IT,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami Business Intelligence - mile widziane,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem - mile widziane.

Oferta obejmuje

  • pracę z międzynarodowym, ambitnym, kreatywnym i pozytywnie nastawionym środowisku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • pracę w biurze zlokalizowanym w centrum Warszawy;
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.