Polski English

Nr ref. 17307/ 0

SCM Improvement Analyst

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta – międzynarodowej korporacji, zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy kandydatów na zupełnie nowotworzone stanowisko SCM Improvement Analyst.

Opis stanowiska:

  • definiowanie problemów i propozycje automatyzacji  dla codziennych zadań w obszarze SCM,
  • zbieranie i opracowywanie danych w celu tworzenia wymaganych raportów,
  • zarządzanie bazą danych,
  • analiza danych z naciskiem na obszary wymagające poprawy,
  • tworzenie nowych narzędzi analitycznych potrzebnych do codziennej pracy,
  • monitorowanie jakości informacji i narzędzi wykorzystywanych w tworzeniu raportów.

Wymagania:

  • wcześniejsze doświadczenie na podobnej roli w obszarze SCM lub Finance,
  • umiejętności IT:  SAP, MS Office, SharePoint, Excel, VBA,
  • wykształcenie wyższe,
  • język angielski na poziomie biegłym,
  • duży poziom inicjatywy własnej i kreatywność w działaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • skrupulatność w wykonywanych obowiązkach.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • perspektywy awansu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji, konkurencyjny pakiet świadczeń dodatkowych.