Polski English

Nr ref. 17460/ 0

SAP Reporting Specialist

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – międzynarodowej korporacji zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy kandydatów na  stanowisko SAP Reporting Specialist.

Opis stanowiska:

  • zbieranie i opracowywanie danych w celu tworzenia wymaganych raportów dla kadry zarządzającej,
  • definiowanie problemów oraz propozycje automatyzacji i ulepszeń,
  • codzienne wsparcie biznesowe z zakresu aplikacji SAP, szczególnie funkcji raportowania,
  • tworzenie nowych narzędzi analitycznych potrzebnych do codziennej pracy,
  • monitorowanie jakości informacji i narzędzi wykorzystywanych w tworzeniu raportów.

Wymagania:

  • wcześniejsze doświadczenie na podobnej roli,
  • wykształcenie wyższe,
  • język angielski na poziomie biegłym,
  • bardzo dobra znajomość SAP, Excel, VBA, SQL,
  • duży poziom inicjatywy własnej i kreatywność w działaniu,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • skrupulatność w wykonywanych obowiązkach.

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • perspektywy awansu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji, konkurencyjny pakiet świadczeń dodatkowych.