Polski English

Nr ref. 17202/ 2

Samodzielny Księgowy

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search&Selection oraz ExecutiveSearch. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta z krakowskiego oddziału prestiżowej globalnej firmy poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów (IFRS,  Lux GAAP i US GAAP),
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych kwartalnych oraz rocznych,
  • sporządzanie rocznych statutowych sprawozdań finansowych według MSSF lub Lux GAAP,
  • analiza danych finansowych oraz działania kontrolingowe,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse lub podobne),
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (praca w międzynarodowym środowisku),
  • min. 3-letnie doświadczenia w pracy w Księdze Głównej lub Audycie,
  • znajomość międzynarodowych standardów sprawozdawczości finansowej będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Oferta obejmuje

  • udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku,
  • rozbudowany system wewnętrznych i zewnętrznych szkoleń,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne),
  • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy,
  • umowę o pracę (pełen etat).