Polski English

Nr ref. 17563/ 1

Samodzielny księgowy ze znajomością języka francuskiego

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search&Selection oraz ExecutiveSearch. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta z krakowskiego oddziału prestiżowej globalnej firmy poszukujemy obecnie Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kontrola operacji księgowych w zakresie Księgi Głównej,
  • przygotowywanie raportów i bieżących analiz finansowych,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT, PCC),
  • sporządzanie sprawozdań finansowych według określonych standardów,
  • przygotowywanie uzgodnień bankowych,
  • kontrola i analiza kont z klientami francuskojęzycznymi,
  • uczestniczenie w zamknięciach ksiąg rachunkowych,
  • ścisła współpraca z kontrolerami finansowymi, audytorami oraz menadżerami procesu.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego oraz języka angielskiego (znajomość innych języków obcych będzie atutem),
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie),
  • minimum 4-letnie doświadczenie zdobyte w pracy w działach księgowych,
  • chęć doskonalenia umiejętności w obszarze finansowo-księgowym (np. ACCA, CIMA),
  • dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość nabycia i wykorzystania praktycznych umiejętności,
  • szeroki zakres szkoleń branżowych.