Polski English

Nr ref. 17621/ 0

Robotic Process Automation Developer

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta poszukujemy:

Robotic Process Automation Developera

Opis stanowiska

  • Rozwijanie automatycznych rozwiązań przy użyciu technologii RPA
  • Rozwiązywanie problemów związanych z codziennymi narzędziami RPA i automatyką
  • udział we wszystkich fazach rozwoju projektu, łącznie z planowaniem nowych funkcjonalności
  • praca w kilkuosobowym, interdyscyplinarnym zespole
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie oraz jej zagranicznymi oddziałami

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie jako RPA developer
  • znajomość języka angielskiego (B2)
  • znakomita znajomość Automation Anywhere
  • dodatkowym atutem jest znajomość VBA lub UiPath
  • umiejętność bardzo dobrej pracy w grupie oraz organizacji pracy

Oferta obejmuje

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
  • preferowana umowa o zlecenie (możliwa umowa B2B)
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze