Polski English

Nr ref. 17761/ 0

Regionalny Przedstawiciel Medyczny/Farmaceutyczny

Lokalizacja: Cała Polska

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Opis stanowiska:

  • Praca w terenie obejmująca relację z kluczowymi i strategicznymi klientami,
  • zarządzanie sprzedażą i wynikami sprzedażowymi,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy,
  • negocjowanie warunków współpracy,
  • wyznaczanie celów i strategii sprzedażowych,
  • zarządzanie zespołem przedstawicieli,
  • ścisła współpraca z innymi działami wewnątrz firmy,
  • przygotowywanie ofert, prowadzenie prezentacji,
  • generowanie oraz analiza raportów sprzedażowych,
  • wsparcie merytoryczne i marketingowe,
  • kreowanie wizerunku firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w strukturach sprzedaży,
  • doświadczenie w sektorze branży medycznej / farmaceutycznej,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • pomysłowość, orientacja na rozwiązywanie problemów,
  • umiejętności planowania i analitycznego myślenia,
  • kreatywności oraz umiejętności podejmowania decyzji,
  • wysokiej orientacji na realizację celów.

Oferta obejmuje:

  • samochód służbowy klasy premium, telefon i laptop,
  • pracę pełną pasjonujących wyzwań dającą szansę w rozwoju innowacyjnego biznesu,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności,
  • umowę o pracę oraz motywacyjny system wynagrodzeń i szkoleń,
  • miłą atmosferę pracy w dynamicznym zespole.
  • stabilną pracę w stale rozwijającej się branży.