Polski English

Nr ref. 16730/ 0

Redaktor/Dziennikarz

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: Konkurencyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Misją naszego klienta, firmy MBE group, jest wspieranie działów HR w obszarach związanych z rekrutacją oraz budowaniem wizerunku pracodawcy. MBE group jest właścicielem serwisów internetowych www.KarierawFinansach.pl oraz www.CareersinPoland.com, a także przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości”.

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie treścią mediów zajmujących się tematyką pracy w branży finansowej: serwisu internetowego www.KarierawFinansach.pl oraz przewodnika „Kariera w Finansach i Bankowości” (rocznik). Do obowiązków należeć będą:

Serwis KarierawFinansach.pl

  • rozwój treści serwisu (koncepcja i tworzenie artykułów, budowanie nowych sekcji),
  • realizowanie wywiadów z ekspertami oraz publikowanie komentarzy eksperckich,
  • współpraca z działem produktowym przy tworzeniu nowej wersji serwisu,
  • przygotowywanie informacji prasowych oraz materiałów do newsletterów serwisu,
  • zarządzanie profilem serwisu w mediach społecznościowych,
  • reprezentowanie redakcji na wydarzeniach branżowych.

Przewodnik „Kariera w Finansach i Bankowości”

  • przygotowanie koncepcji kolejnej edycji magazynu,
  • bieżąca współpraca z grafikiem przy projekcie graficznym,
  • tworzenie artykułów do magazynu,
  • realizacja wywiadów z ekspertami wyznaczonymi przez klientów przewodnika,
  • przygotowanie treści do wersji elektronicznej.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie, mile widziane studia kierunkowe,
  • dobra organizacja pracy,
  • pomysłowość, komunikatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • „lekkie pióro” i biegłość w posługiwaniu się językiem polskim,
  • swoboda w nawiązywaniu kontaktów przez telefon,
  • mile widziana znajomość tematyki SEO oraz narzędzia Google Analytics,
  • zaawansowana znajomość j. angielskiego (poziom przynajmniej B2 w mowie i piśmie),
  • zainteresowanie rozwojem zawodowym na pograniczu branży mediowej i HR.

Do składania aplikacji zapraszamy zarówno kandydatów z dłuższym stażem zawodowym, jak i osoby rozpoczynające karierę na stanowisku dziennikarza/redaktora. Mile widziane doświadczenie w branży mediów rekrutacyjnych.

Oferta obejmuje

  • stałe wynagrodzenie uzależnione od poziomu doświadczenia kandydata,
  • samodzielną, odpowiedzialną pracę i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • docelowo możliwość rozbudowy zespołu,
  • umowę o pracę lub inną elastyczną formę zatrudnienia,
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne + karta multisport),
  • kursy j. angielskiego.