Polski English

Nr ref. 17458/ 0

Przedstawiciel Handlowy(odzież robocza)

Lokalizacja: Opole,Wrocław lub Łódź

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży odzieżowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • reprezentacja firmy wobec konkretnego klienta B2B, hurtownie lub podobnie,
  • ustalanie szczegółowych warunków współpracy i ich realizacja zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi w firmie standardami,
  • realizacja formalnych aspektów kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia),
  • utrzymywanie stałego kontaktu z istniejącymi klientami i pozyskanie nowych,
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji w celu sugerowania udoskonaleń i zmian w produktach (usługach) przedsiębiorstwa,
  • realizacja określonych i zatwierdzonych przez bezpośredniego przełożonego działań marketingowych i promocyjnych na określonym terenie,
  • planowanie indywidualnego czasu pracy i realizacja założonych planów,
  • opracowywanie raportów z wykonywanych działań.

Wymagania

  • minimum roczne doświadczenie zawodowe na stanowisku Przedstawiciela Handlowego w środowisku klientów B2B- branża: odzież robocza,
  • oczekujemy zgłoszeń kandydatów, których cechuje przede wszystkim: samodzielność, systematyczność, rzetelność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym; mile widziana znajomość j. niemieckiego,
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferta obejmuje

  • konkurencyjny system wynagrodzenia złożony z gwarantowanej podstawy oraz premii,
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • szeroki pakiet benefitów,
  • świetną atmosferę oraz niezbędne narzędzia do osiągania obranych celów.