Polski English

Nr ref. 17935/ 0

Project Officer

Lokalizacja: Wrocław

Wynagrodzenie: Attractive

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Opis stanowiska

  • Obsługa platformy komunikacyjnej
  • Obsługa Intranetu
  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów szkoleniowych w zakresie zarządzania ryzykiem
  • Kontrola poprawności dokumentów pod kątem językowym,
  • Wsparcie w projektach,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie (C1/C2),
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B2),
  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Zdolności analityczne,
  • Dbałość o szczegóły,
  • Bardzo dobra znajomość MS Office,
  • Umiejętność zarządzania czasem,
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość produktów finansowych.

Oferta obejmuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Pakiet socjalny,
  • Duże możliwości rozwoju.