Polski English

Nr ref. 17539/ 0

Project Manager (PMO)

Lokalizacja: Południowa Polska

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży budowlanej, posiadającej oddziały na całym świecie, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem kierowników kontraktów,
  • nadzór nad całym procesem projektowym,
  • odpowiedzialność za kwotowanie, przygotowanie i wdrożenie produkcji, zaopatrzenie w niezbędne materiały,
  • zarządzanie dokumentacją techniczną,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • odpowiedzialność za rozbudowę i optymalizację wskaźników procesowych i procedur,
  • międzynarodowa współpraca z innymi jednostkami grupy,
  • odpowiedzialność za rozwój i szkolenie podległych pracowników.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (techniczne),
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka  angielskiego –  warunek konieczny,
  • doświadczenie w branży związanej ze stolarką aluminiową będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność zarządzania i rozwoju zespołu,
  • umiejętność pracy z Klientem,
  • znajomość Lean Manufacturing.

Oferta obejmuje:

  • możliwość rozwoju oraz zróżnicowane wyzwania,
  • możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy o pracę lub współpracy b2b,
  • możliwość wyjazdów do Klientów w różnych częściach świata,
  • profesjonalne standardy pracy,
  • bogaty pakiet socjalny.