Polski English

Nr ref. 171149/ 0

Project Manager/Branch Manager

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta – jednej z największych na świecie firm zajmującej się zarządzaniem nieruchomościami. Do jednego ze swoich oddziałów firma poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • kompleksowa koordynacja zadań inwestycyjnych z zakresu budownictwa komercyjnego - głównie fit-outy obiektów biurowych) na terenie Polski południowej,
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji inwestycji,
  • dobór dostawców i poddostawców usług i materiałów
  • współpraca z biurem architektonicznym i projektowym,
  • współudział w procesie pozyskiwania nowych klientów wraz z działem Business Development,
  • zarządzanie zespołem i biurem

Wymagania

  • wyższe wykształcenie – preferowane architektoniczne lub budowlane,
  • co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość środowiska budownictwa komercyjnego,
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert na usługi oraz budżetu inwestycji,
  • umiejętność współpracy z wielobranżowym zespołem projektowym,
  • znajomość standardów pracy w międzynarodowych organizacjach,
  • znajomość prawa budowlanego,
  • dobra znajomość nowatorskich rozwiązań technologicznych,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność określania priorytetów,
  • umiejętność działania w sytuacjach krytycznych,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu przy prestiżowych projektach budowlanych,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt,
  • realny wpływ na kształtowanie biznesu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i system premiowy,
  • samochód służbowy i inne narzędzia.