Polski English

Nr ref. 17354/ 0

Programisty .NET

Lokalizacja: Wrocław

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy: Programisty .NET

Opis stanowiska

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w środowisku C# z ASP.NET
  • Przygotowywanie pakietów wdrożeniowych w ramach tworzonego i modyfikowanego oprogramowania
  • praca w kilkuosobowym, interdyscyplinarnym zespole Scrumowym,
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie oraz jej zagranicznymi oddziałami
  • dbanie o wysoki standard kodu

Wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie w branży IT
  • znajomość języka angielskiego (B2)
  • znakomita znajomość C# z ASP.NET
  • doświadczenie w pracy z MVC, JavaScript oraz MS-SQL
  • dodatkowym atutem jest doświadczenie w pracy z architekturą wielowarstwową
  • umiejętność bardzo dobrej pracy w grupie oraz organizacji pracy

Oferta obejmuje

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia 8-16 tyś brutto UoP
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze