Polski English

Nr ref. 17580/ 0

Programista JavaScript

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta – dynamicznie rozwijającego się startupu o ugruntowanej pozycji na rynku, które swoje korzenie ma w Dolinie Krzemowej poszukujemy: Programisty JavaScript

Opis stanowiska

  • tworzenie nowych i rozwijanie istniejących aplikacji oraz stron internetowych
  • udział we wszystkich fazach rozwoju projektu, łącznie z planowaniem nowych funkcjonalności
  • praca w kilkuosobowym, interdyscyplinarnym zespole Scrumowym,
  • ścisła współpraca z innymi działami w firmie oraz jej zagranicznymi oddziałami (Stany Zjednoczone)
  • dbanie o wysoki standard kodu

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w branży IT
  • znajomość języka angielskiego (B2)
  • znakomita znajomość JavaScript
  • doświadczenie w pracy z ES2016, PostCSS, React.js
  • dodatkowym atutem jest znajomość GraphQL lub Falcor
  • umiejętność bardzo dobrej pracy w grupie oraz organizacji pracy

Oferta obejmuje

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia 10-18 tyś brutto
  • preferowana umowa o Praca (możliwa umowa B2B)
  • szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
  • mobilne godziny pracy
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze