Polski English

Nr ref. 16645/ 0

Product Manager

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: konkurencyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Misją naszego klienta ‒ spółki z branży mediowej ‒ jest wspieranie działów HR w obszarach związanych z rekrutacją oraz budowaniem wizerunku pracodawcy. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

Osoba na stanowisku Product Managera będzie odpowiedzialna za kompleksowe zarządzanie jednym z obszarów działania firmy (media rekrutacyjne lub aplikacje internetowe dla działów HR). Do głównych obowiązków należeć będą:

  • rozwijanie produktu od strony koncepcyjnej,
  • przygotowywanie rozwiązań odpowiadających na potrzeby klientów z branży HR,
  • opracowywanie materiałów dla działu sprzedaży (pomysły na nowe kampanie, prezentacje produktowe),
  • analiza oraz optymalizacja produktu na podstawie zachowań użytkowników/czytelników,
  • bezpośrednia współpraca z zespołem IT, redakcyjnym, marketingowym i sprzedażowym.

Wymagania

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w obszarze zarządzania produktem mediowym,
  • wysokie umiejętności analityczne i organizacyjne,
  • pomysłowość, komunikatywność, samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • znajomość systemu Google Analytics,
  • mile widziane doświadczenie z zakresu UX oraz w tworzeniu aplikacji mobilnych,
  • zaawansowana znajomość j. angielskiego (poziom przynajmniej B2 w mowie i piśmie),
  • zainteresowanie rozwojem zawodowym na pograniczu branży mediowej i HR.

Mile widziane doświadczenie w branży mediów rekrutacyjnych.

Oferta obejmuje

  • samodzielną, odpowiedzialną pracę i możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • elastyczną formę umowy,
  • pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne + karta multisport) oraz kursy j. angielskiego,
  • dla zainteresowanych kandydatów oparcie części wynagrodzenia o system prowizyjny,
  • docelowo możliwość rozwoju w ramach ścieżki eksperckiej lub managerskiej.