Polski English

Nr ref. 180018/ 0

Procurement Specialist with German or French

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej korporacji, zlokalizowanej w Krakowie, poszukujemy kandydatów na stanowisko Procurement Specialist with German or French.

Opis stanowiska:

  • planowanie, zarządzanie i realizacja procesów zakupowych,
  • zarządzanie bazą dostawców,
  • ocena ofert i usług dostawców w celu określenia najbardziej pożądanych dostawców,
  • negocjacje handlowe, zapraszanie dostawców do przetargów, wysyłanie zapytań ofertowych,
  • administracja wszystkich niezbędnych działań zakupowych w systemie,
  • ścisła współpraca z działem księgowym,
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • poprzednie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • język angielski na poziomie biegłym (min. B2+),
  • dodatkowy język obcy, niemiecki lub francuski na poziomie min. B2,
  • łatwość nawiązywania relacji interpersonalnych,
  • chęć rozwoju i doskonalenia warsztatu pracy.

  • dynamiczne środowisko pracy w globalnej firmie, pełne wyzwań i możliwości rozwoju (w kierunku eksperckim lub managerskim),
  • konkurencyjny pakiet świadczeń dodatkowych,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.