Polski English

Nr ref. 17712/ 0

Platform Analyst Developer

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy z branży nieruchomości - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

Jako Platform Analyst będziesz odpowiedzialny za wspieranie rozwoju i działania programów służących do monitorowania jakości i agregacji danych. Jest to globalna pozycja, osadzona blisko biznesu, która łączy umiejętność zarządzania jakością danych i podstaw programowania.

Wymagania:

  • znajomość procesów zarządzania jakością danych,
  • ok. 3 lata doświadczenia w rozwijaniu i administrowaniu baz danych (SQL),
  • udział w przygotowaniu projektów nowych i modyfikowanych systemów informatycznych oraz wprowadzaniu w nich zmian,
  • znajomość dowolnego języka programowania (front-end, back-end),
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na swobodną pracę w międzynarodowym zespole.

Oferta obejmuje:

  • pracę w międzynarodowym stanowisku,
  • szkolenia podwyższające kompetencję,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • elastyczne godziny pracy,
  • coroczny bonus,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.