Polski English

Nr ref. 16813/ 0

Młodszy specjalista w dziale zakupów z językiem niemieckim

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: Atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • koordynacja działań zakupowych - planowanie, zarządzanie i realizacja procesów zakupowych,
  • ocena ofert i usług dostawców w celu określenia najbardziej pożądanych dostawców,
  • kontrola otrzymanych towarów oraz weryfikacja dostaw,
  • nadzór nad wydajnością zamówień (jakość, terminy itp.),
  • utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami.

Wymagania

  • zainteresowanie rozwojem w obszarze zakupowym,
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego oraz języka angielskiego (min. B2 ), umożliwiająca pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziane wcześniejsze korporacyjne doświadczenie,
  • dobra znajomość MS Excel.

Oferta obejmuje

  • rozwój zawodowy w dynamicznym, biznesowym środowisku,
  • codzienny kontakt z językiem angielskim i niemieckim,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów pozapłacowych,
  • przyjazną atmosferę pracy.