Polski English

Nr ref. 17089/ 0

Młodszy specjalista Business Intelligence

Lokalizacja: Poznań

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego klienta - międzynarodowej organizacji z branży finansowej - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • wspieranie działu Business Intelligence w zakresie opracowywania raportów;
  • wykonywanie podstawowych aktywności z obszaru BI na potrzeby działu;
  • wsparcie innych linii biznesowych w zakresie Business Intelligence;
  • pracowanie na narzędziach BI, np.: SAP BusinessObjects, Tableau;
  • bieżąca współpraca międzynarodowa.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie (najlepiej na kierunku informatyka lub pokrewnych);
  • bardzo dobra znajomość oprogramowania z pakietu Office;
  • doświadczenie w pracy z narzędziami Business Intelligence;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • analityczny umysł;
  • gotowość do pracy w zespole.

Oferta obejmuje

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu;
  • atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów;
  • pracę w biurze w centrum Poznania.