Polski English

Nr ref. 17596/ 0

Młodszy Księgowy P2P z j. niemieckim

Lokalizacja: Łódź

Wynagrodzenie: Atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o globalnym zasięgu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Księgowy P2P

Opis stanowiska:

  • Wsparcie działu księgowości w bieżących sprawach,
  • wprowadzanie faktur oraz dokumentów do systemów operacyjnych,
  • monitorowanie i wsparcie przy przygotowywaniu raportów,
  • księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności,
  • utrzymywanie kontaktu z dostawcami (monitoring terminów płatności, uzgadnianie salda, rozrachunków itp.)
  • utrzymywanie kontaktu z pracownikami działu zakupów klienta.

Wymagania:

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego i niemieckiego (B2/C1),
  • minimum rok doświadczenia w dowolnym obszarze księgowości,
  • chęć rozwoju i zdobywania doświadczenia w dziale P2P,
  • zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole międzynarodowym,
  • wysokie zdolności komunikacyjne.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • interesujące obowiązki w międzynarodowym środowisku,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. dofinansowanie do zewnętrznych szkoleń i kursów językowych, karta Multisport, prywatna opieka medyczna, premia finansowa oraz zniżki od firm partnerskich),
  • możliwości awansów i budowania ścieżki kariery wewnątrz struktury organizacji.