Polski English

Nr ref. 180062/ 0

Młodszy Analityk Finansowy

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta – wiodącego dystrybutora gier komputerowych poszukujemy osoby na stanowisko: Młodszego Analityka Finansowego, który będzie odpowiedzialny za dostarczanie raportów i analiz wspierających decyzje biznesowe zarządu.

Opis stanowiska

  • bieżące wsparcie procesu zamykania miesiąca,
  • cykliczne przygotowanie raportów zarządczych wspomagających bieżące decyzje biznesowe,
  • przygotowanie raportu kosztów w podziale na kategorie oraz podsumowania wyników działu sprzedaży,
  • czynny udział w usprawnianiu pracy działu finansowego,
  • bezpośrednie raportowanie do Finance Managera.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości, finansów lub kontrolingu,
  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Matematyka lub pokrewne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • praktyczna znajomość MS Excel,
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji własnej pracy,
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.

Oferta obejmuje

  • pełną wyzwań, samodzielną pracę w dynamiczne rozwijającej się spółce,
  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku dla rozpoznawalnej marki,
  • pakiet opieki medycznej oraz karta Multisport,
  • dostęp do całodobowej biurowej siłowni, owoców w biurze oraz stołówki,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • dedykowany program szkoleń wewnętrznych,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy.