Polski English

Nr ref. 17130/ 0

Menedżer ds. sprzedaży

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG poszukujemy kandydata na stanowisko menedżera ds. sprzedaży.

Opis stanowiska

  • Rozwijanie, zarządzanie oraz motywowanie działu handlowego w celu zapewnienia efektywności sprzedażowej,
  • rozwój obecności produktów w kanale detalicznym zgodnej ze standardem dystrybucji dla poszczególnych kategorii sklepów,
  • kwartalne planowanie aktywności promocyjnych oraz proces ich sprawnego wdrożenia, monitoringu oraz podsumowania,
  • kierowanie procesem pozyskiwania klientów,
  • kontrola budżetu sprzedaży/ rozliczanie faktur marketingowych/materiałów reklamowych,
  • samodzielne planowanie i implementacja strategii sprzedaży,
  • monitoring rynku oraz aktywne reagowanie na zachowania konsumentów i konkurentów,
  • udział w budowaniu polityki handlowej i cenowej firmy,
  • tworzenie raportów i analiz sprzedaży,
  • budowanie wizerunku marki,
  • przygotowywanie oraz prowadzenie szkoleń dla zespołów sprzedażowych,
  • aktualizacja oferty sprzedażowej.

Wymagania

  • wyższe wykształcenie kierunkowe,
  • minimum 5 letnie doświadczenie w działach sprzedaży, najlepiej  w fimach z branży FMCG,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym(B2),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • szeroko rozumiana wysoka kultura pracy oraz wysoka orientacja na wyniki
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta obejmuje

  • samodzielność w działaniu oraz duży stopień decyzyjności,
  • wynagrodzenie stałe oraz motywujący system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy(telefon, laptop, samochód).