Polski English

Nr ref. 17526/ 0

Marketing & PR Director

Lokalizacja: województwo małopolskie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta – firmy z branży FMCG (marki premium) z okolic Krakowa, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

kreowanie strategii długo i krótko-terminowej w zakresie brand i trade marketingu,

zarządzanie budżetem marketingowym w firmie

zarządzanie zespołem specjalistów

• planowanie oraz koordynacja działań kampanii i materiałów z marketingu i PR

• przygotowanie materiałów informacyjnych oraz kreacji marketingowych: ulotki, katalogi, prospekty, gadżety,

• współpraca z wydawnictwami branżowymi, portalami internetowymi oraz innymi mediami,

• przygotowanie, przeprowadzenie i nadzór nad działaniami promocyjnymi dla klientów B2B i B2C,

• organizacja serii mobilnych eventów promocyjnych dla klientów.

Wymagania:

wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: marketing, komunikacja,

minimum 5 lat doświadczenia w obszarze marketingu, w tym co najmniej 2 na stanowisku kierowniczym

biegła znajomość języka angielskiego,

doświadczenie w pracy w dużych, międzynarodowych korporacjach

doświadczenie w komunikacji/marketingu B2B mile widziane,

• nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów,

umiejętność pracy w złożonych strukturach organizacyjnych,

dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferta obejmuje:

pracę w dużej i stabilnej,

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia w różnych obszarach biznesu,

szeroki pakiet świadczeń dodatkowych oraz rozbudowane usługi dla pracowników.