Polski English

Nr ref. 180092/ 0

Manager Jakości

Lokalizacja: Kielce

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, polskiego przedsiębiorstwa produkcyjnego, zajmującego się produkcją szyb, poszukujemy Managera Jakości, który będzie brał czynny udział w opracowywaniu polityki jakościowej firmy.

Opis stanowiska:

  • współudział w tworzeniu systemu zarzadzania jakością w firmie produkcyjnej,
  • wdrożenie programów i planów kontroli oraz badań wyrobów gotowych,
  • nadzór jakościowy nad produkcją, przygotowanie wzorów dokumentów, formularzy itp.,
  • analizowanie przyczyn powstałych problemów jakościowych w całym procesie realizacji zamówienia,
  • obsługa reklamacji jakościowych zgłaszanych przez odbiorców,
  • zarządzanie podległym zespołem pracowników, w tym motywowanie pracowników,
  • udział w budowaniu strategii i rozwoju całej firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • co najmniej 10 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej, a w przypadku posiadania doświadczenia w branży szklarskiej okres ten może być krótszy,
  • znajomość norm i systemów zarządzania jakością,
  • znajomość metod i narzędzi (m.in. 8D, 5WHY, PDCA, FMEA),
  • umiejętność adaptacji i elastyczności w działaniu.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w stabilnej organizacji.