Polski English

Nr ref. 180091/ 0

Manager Działu Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: Kielce

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, polskiego przedsiębiorstwa produkcyjnego, poszukujemy kandydata na stanowisko Managera Działu Utrzymania Ruchu, który będzie odpowiadał za zarzadzanie parkiem maszynowy.

Opis stanowiska:

  • zapewnienie bezawaryjnej pracy oraz stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń na powierzonym obszarze,
  • konserwacja i naprawa maszyn, urządzeń i przyrządów kontrolno-pomiarowych,
  • analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych,
  • kontrola przebiegu prac firm zewnętrznych,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz aktualizacja dokumentacji na powierzonym obszarze.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowany kierunek: elektronika, automatyka, mechatronika, mechanika),
  • doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu,
  • uprawnienia SEP E i D,
  • doświadczenie w zarządzaniu personelem,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność szybkiego i samodzielnego podejmowania decyzji w warunkach stresu,
  • prawo jazdy kat. „B”.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w stabilnej organizacji.