Polski English

Nr ref. 171078/ 0

Lider Produkcji / Brygadzista

Lokalizacja: Myślenice

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta-międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Myślenicach poszukujemy obecnie kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska

  • zarządzanie dużą grupa pracowników(operatorzy, kontrolerzy jakości, pakowacze),
  • kontrolowanie i utrzymanie na odpowiednim poziomie założonych wskaźników wydajnościowych i jakościowych,
  • dbałość o przestrzeganie wewnętrznych procedur oraz obowiązujących przepisów,
  • przygotowywanie raportów,
  • zapewnienie właściwej organizacji pracy dla całego zespołu.

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najlepiej w dużej firmie produkcyjnej,
  • praktyczna znajomość narzędzi i metod jakościowych (5S, Ishikawa, metodologia Lean),
  • umiejętność szybkiego podejmowanie decyzji,
  • wykształcenie techniczne,
  • mile widziane posiadanie uprawnień audytora wewnętrznego oraz znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość awansu,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji.