Polski English

Nr ref. 17462/ 1

Księgowy ds. VAT

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: rynkowe

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Księgowego ds. VAT, który dołączy do nowopowstałego działu Zobowiązań firmy.

Opis stanowiska:

  • księgowanie dokumentów księgowych – faktur, wyciągów bankowych, etc.,
  • udział w tworzeniu deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych,
  • przygotowanie raportów i analiz (m.in. Intrastat),
  • kontrola poprawności dokumentów dla celów VAT – klasyfikacja faktur,
  • doradztwo oraz rozwiązywanie problemów podatkowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowych i ich uzgadnianie z kontami księgi głównej,
  • sporządzanie innych wymaganych raportów oraz analiz/zestawień.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze księgowości (najlepiej w dziale zobowiązań) w międzynarodowej korporacji,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z obszaru podatkowego (głównie VAT),
  • praktyczna znajomość systemu SAP,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • doskonałe zdolności organizacyjne i samodzielność w działaniu.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju w strukturach działu zobowiązań w międzynarodowej korporacji,
  • uczestnictwo w procesie tworzenia nowego centrum biznesowego,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, etc.).