Polski English

Nr ref. 17930/ 0

Kosztorysant

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście  do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma budowlana – generalny wykonawca. Polski oddział firmy prowadzi działalność projektową, wykonawczą i doradczą w różnych dziedzinach budownictwa. W imieniu nowej spółki w grupie, która realizować będzie kontrakty kubaturowe, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Tworzenie oraz weryfikacja  i modyfikacja kosztorysów ofertowych
  • Kosztorysowanie w programie NORMA i Excel
  • Analiza specyfikacji przedmiotu zamówienia
  • Tworzenie przedmiarów na podstawie dokumentacji przetargowej
  • Współtworzenie oraz analiza pod kątem jakościowym i finansowym zapytań ofertowych
  • Nawiązywanie i budowanie relacji z podwykonawcami, producentami i projektantami
  • Przegląd i analiza ogłoszeń konkursowych i przetargowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane w specjalizacji drogowo-mostowej lub kolejowej
  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisko kosztorysanta/ekonomisty budowy przy inwestycjach drogowo-mostowych i/lub kolejowych
  • Dobra znajomość branży budowlanej, materiałów budowlanych i technologii robót
  • Znajomość procesów z zakresu robót budowlanych
  • Znajomość oprogramowania Norma oraz AutoCad
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia budowlane wykonawcze będą atutem

Oferta obejmuje:

  • Możliwość rozwoju zarówno w zakresie wiedzy jak i awansu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku