Polski English

Nr ref. 17334/ 1

Koordynator zespołu księgowego

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search&Selection oraz ExecutiveSearch. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta z krakowskiego oddziału prestiżowej globalnej firmy poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie i koordynacja pracy zespołu księgowych,
  • prowadzenie księgowości i nadzór nad prawidłowością rozliczeń,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych i raportowanie zgodnie z międzynarodowymi standardami rachunkowości,
  • przygotowywanie, weryfikowanie, dekretowanie, dystrybucja i księgowanie dokumentów,
  • rozliczanie i kalkulacja kosztów,
  • dbałość o  poprawności i komplementarności zapisów w systemie księgowym,
  • optymalizacja procesów księgowych,
  • współpraca z instytucjami i audytorami.

Wymagania:

  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości,
  • dobra znajomość zasad i przepisów z zakresu międzynarodowej rachunkowości,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • kierunkowe wyższe wykształcenie,
  • doskonała znajomość MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel),
  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy zespołowej.

Oferta obejmuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • pracę w komfortowym biurze.