Polski English

Nr ref. 17202/ 1

Koordynator w dziale księgowości i raportowania

Lokalizacja: Kraków

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search&Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska

  • zarządzanie i kontrola czynności związanych z księgowaniem przepływów środków pieniężnych, faktur, kalkulowaniem i naliczaniem odsetek, podatkami i uzgodnieniem danych według międzynarodowych standardów,
  • sprawdzenie poprawności  sprawozdań finansowych,
  • sporządzanie rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego,
  • przygotowanie rocznych statutowych sprawozdań finansowych,
  • współpraca z audytorami i doradcami podatkowymi oraz dostarczanie niezbędnej informacji,
  • zarządzanie i wspieranie członków zespołu księgowego,
  • stała analiza i doskonalenie wszystkich procesów w poszukiwaniu jakości, wydajności i standaryzacji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse lub podobne),
  • min. 6 letnie doświadczenia w Księgi Głównej lub rachunkowości grupowej lub audycie (ta pozycja jest szczególnie odpowiednia dla wykwalifikowanego księgowego lub dla osoby z doświadczeniem w audycie),
  • usystematyzowana wiedza z zakresu zasad finansowych / księgowych, w tym wiedzy IFRS,
  • min. 1 rok w zarządzaniu zespołem,
  • doskonała organizacja pracy własnej,
  • znajomość Oracle Hyperion Financial Management/ GL SUN System będzie dodatkowym atutem,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferta obejmuje

  • udział w ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku,
  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne),
  • możliwość wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy,
  • atrakcyjna możliwość rozwoju zawodowego.