Polski English

Nr ref. 180009/ 0

Koordynator ds. szkoleń

Lokalizacja: Łódź

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta – firmy z branży FMCG poszukujemy

Koordynator ds. Szkoleń

Opis stanowiska

  • samodzielna organizacja projektów szkoleniowych pod względem logistycznym i administracyjnym,
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych (korekta, wydruki, wysyłka)
  • stały kontakt i wsparcie dla działów wewnętrznych
  • współpraca z partnerami i dostawcami rozwiązań i usług szkoleniowych
  • administrowanie bazą szkoleń oraz narzędziami i systemami szkoleniowymi w tym platformą elearningową
  • samodzielne prowadzenie szkoleń w zakresie nowo wdrażanych narzędzi/ procedur w organizacji

Wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w koordynacji szkoleń lub eventów w dużej organizacji lub praca w consultingu w obszarze szkoleń, konferencji i/lub innych eventów
  • doskonałe umiejętności z zakresu planowania i organizacji oraz zarządzania czasem
  • rozumienie potrzeb klienta wewnętrznego
  • bardzo dobre umiejętności zarządzania projektami i osiągania założonych celów
  • umiejętności komunikacyjne na wysokim poziomie
  • dokładność, rzetelność, terminowość i systematyczność
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kategorii B i gotowość do częstych podróży służbowych

Oferta obejmuje

  • pełną wyzwań, samodzielną pracę
  • możliwość podniesienia kompetencji w zakresie warsztatu trenerskiego
  • możliwość rozwoju w nowym zespole firmy