Polski English

Nr ref. 17784/ 0

Koordynator ds. Optymalizacji Procesów Biznesowych

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: bardzo atrakcyjne

O pracodawcy

Naszym Klientem jest firma z branży retail – fashion,  posiadająca swoje sklepy w kilkunastu krajach osiągająca ponad 3,2 mld PLN przychodu rocznie i zatrudniająca  ponad 12 000 pracowników

W imieniu Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Tworzenie procedur i projektów w wybranych obszarach działania organizacji: operacje, sprzedaż, logistyka i obsługa techniczna
  • Mapowanie i reinżynieria procesów biznesowych, procedur i instrukcji w ramach bieżącego działania salonów sprzedaży
  • Komunikacja pomiędzy spółkami w grupie  w zakresie operacyjnego funkcjonowania salonów
  • Wsparcie zespołu sprzedażowego w spółkach zagranicznych w funkcjach administracyjno – operacyjnych,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dotyczących bieżącej działalności sklepów,
  • Raportowanie do Dyrektora Sprzedaży i Vice Prezesa ds. Operacyjnych.

Wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w na stanowisku związanym z optymalizacją procesów biznesowych zdobyte w firmie o rozbudowanej strukturze branży retail lub w firmie doradczej,
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (szczególnie Excel),
  • Wysokich zdolności analitycznych oraz interpersonalnych,
  • Gotowości do odbywania podróży służbowych – około 25% czasu pracy

Oferta obejmuje

  • Możliwość rozwoju zarówno w zakresie wiedzy jak i awansu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Pracę w międzynarodowym środowisku