Polski English

Nr ref. 17638/ 0

Kierownik Robót Budowlanych/Kierownik Kontraktu

Lokalizacja: cała Polska

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta – dużej polskiej firmy, działającej jako generalny wykonawca prestiżowych projektów budownictwa kubaturowego, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Opis stanowiska

  • zarządzanie kilkuosobowym zespołem koordynatorów kontraktów,
  • nadzór nad całym procesem inwestycyjnym, od projektowanie do odbioru końcowego,
  • zarządzanie dokumentacją techniczną,
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Inwestorem,
  • odpowiedzialność za realizację zgodnie z założonym budżetem,
  • współpraca z innymi jednostkami w firmie,
  • odpowiedzialność za rozwój i szkolenie podległych pracowników,
  • raportowanie z bieżących postępów prac,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe - budowlane,
  • minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka  angielskiego –  warunek konieczny,
  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej,
  • umiejętność zarządzania czasem,
  • dobra znajomość języka angielskiego,

Oferta obejmuje

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bogaty pakiet socjalny,
  • możliwość udziału w bardzo ciekawy projektach inwestycyjnych,
  • wysoką kulturę organizacyjną,
  • bogaty pakiet socjalny.