Polski English

Nr ref. 180056/ 0

Kierownik Produkcji

Lokalizacja: Północ Krakowa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z obszaru produkcji FMCG, poszukujemy pracownika na stanowisko Kierownika Produkcji, który będzie odpowiadała za zarzadzaniem obszarem produkcyjnym firmy.

Opis stanowiska:

  • zarządzanie podległym obszarem produkcyjnym(ok. 40 osób),
  • opracowanie planów produkcji,
  • zapewnienie bezawaryjnej realizacji procesu produkcyjnego oraz zapewnienie przestrzegania zasad BHP w firmie,
  • wprowadzanie projektów mających na celu minimalizowanie kosztów wytwarzania.

Wymagania:

  • min. 2 lata doświadczenia w zarządzaniu w obszarze produkcji FMCG,
  • wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne,
  • biegła obsługa MS Office,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
  • znajomość obsługi systemów klasy ERP.

Oferta obejmuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w stabilnej organizacji,
  • bogaty pakiet socjalny (multisport, ubezpieczenie, wysoki pakiet medyczny).