Polski English

Nr ref. 17815/ 0

Kierownik Produkcji

Lokalizacja: wielkopolskie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – globalnej firmy produkującej materiały budowlane poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • udział w tworzeniu i realizacji strategii firmy,
  • zarządzanie działem produkcyjnym,
  • wyznaczanie celów, nadzór oraz koordynacja działalności podległych działów,
  • zarządzanie procesami produkcji – organizacja i planowanie produkcji,
  • generowanie potrzeb rozwojowych oraz wdrożeniowych dla aktualnych produktów,
  • inicjowanie i zarządzanie procesami optymalizacyjnymi (wprowadzanie nowych i modernizacja technologii, produktów i procesów produkcyjnych),
  • zapewnienie płynności produkcji pod względem organizacyjnym i personalnym,
  • bliska współpraca z innymi oddziałami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w zarządzaniu dużymi zespołami produkcyjnymi,
  • dobra znajomość narzędzi Lean Manufacturing,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość jakościowych narzędzi rozwiązywania problemów i ich praktycznego zastosowania,
  • umiejętność zarządzania zasobami materiałowymi i budżetem.

Oferta obejmuje:

  • pracę w dużej i stabilnej firmie o globalnym zasięgu,
  • realna możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia u jednego z liderów branży,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • profesjonalne środowisko pracy, atmosferę współpracy i zaangażowania.