Polski English

Nr ref. 17626/ 0

Kierownik ds. Logistyki [Automotive]

Lokalizacja: Łódzkie

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy:

Dla naszego Klienta – globalnej firmy produkcyjnej z branży motoryzacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • kierowanie całym działem logistyki, odpowiedzialność za jego trzy obszary: łańcuch dostaw, planowanie i zakupy,
  • kierowanie 5-osobowym zespołem pracowniczym,
  • zapewnienie ciągłości dostaw z Klientami i Dostawcami,
  • koordynacja zespołu odpowiedzialnego za obszar zakupów w zakresie realizacji swoich zadań,
  • planowanie produkcji,
  • zarządzanie operacjami logistycznymi i ekspedycyjnymi.

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku logistycznym w branży automotive,
  • co najmniej rok doświadczenia w planowaniu produkcji,
  • doświadczenie w realizacji zakupów produkcyjnych,
  • znajomość wewnętrznej i zewnętrznej logistyki,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość systemu ERP,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, zorganizowanie, punktualność i systematyczność w wykonywaniu obowiązków.

  • pracę w międzynarodowym koncernie z mocną pozycją na rynku,
  • pracę w firmie, która daje duże możliwości rozwoju i kariery,
  • umowa o pracę na pełny,
  • współpracę z profesjonalnym i doświadczonym zespołem.