Polski English

Nr ref. 17854/ 0

Kierownik Budowy

Lokalizacja: Elbląg

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Naszym Klientem jest polska firma – generalny wykonawca obiektów mieszkaniowych, oraz kubaturowych specjalnego przeznaczenia. W imieniu Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

  • Kierowanie robotami budowlanymi - konstrukcje
  • Planowanie i koordynacja robót budowlanych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentacji technicznej oraz przepisów BHP
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Umiejętne zarządzanie zespołem oraz delegowanie zadań
  • Weryfikacja dokumentacji techniczno – kosztorysowej i zastosowanych rozwiązań
  • Nadzór nad jakością i terminowością realizacji
  • Uczestnictwo w odbiorze robót od podwykonawców i przekazaniu inwestorowi
  • Raportowanie z realizacji inwestycji
  • Nadzór nad firmami podwykonawczymi oraz pracownikami budowy
  • Nadzór nad dostawami materiałów budowlanych
  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej

Wymagania

  • Minimum 2 lata pracy w roli kierownika budowy przy inwestycjach budownictwa kubaturowego wartości od 20 mln PLN
  • Znajomość prawa o zamówieniach publicznych
  • Doświadczenie w nadzorze podwykonawców
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w systemie „zaprojektuj i zbuduj”
  • Umiejętność harmonogramowania i nadzorowania robót
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji budowy
  • Sprawne poruszanie się w środowisku instytucji publicznych uczestniczących w różnych aspektach inwestycji na różnych jej etapach
  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu

Oferta obejmuje

  • Możliwość rozwoju zarówno w zakresie wiedzy jak i awansu
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę