Polski English

Nr ref. 171256/ 0

Kierownik Budowy - drogi

Lokalizacja: Warszawa

Wynagrodzenie: atrakcyjne

O pracodawcy

Naszym Klientem jest generalny wykonawca, realizujący inwestycje w zakresie budowy obiektów przemysłowych, użyteczności publicznej, sportowych i rekreacyjnych, ochrony środowiska, hydrotechnicznych oraz dróg i mostów.

Opis stanowiska

  • nadzór nad realizacją inwestycji w zakresie drogowym w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
  • nadzór nad podwykonawcami
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu
  • bieżące raportowanie o przebiegu prac

Wymagania

  • wykształcenie wyższe inżynierskie
  • uprawnienia wykonawcze w specjalizacji drogowej
  • kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy inwestycji drogowych
  • umiejętność sprawnego i efektywnego zarządzania zespołem
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dbałość o detale

Oferta obejmuje

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą
  • atrakcyjny system premiowy
  • samochód służbowy lub ryczałt za samochód
  • stabilność zatrudnienia