Polski English

Nr ref. 17988/ 0

Junior Engineering Recruiter

Lokalizacja: Wrocław

Wynagrodzenie: Podstawowe + premiowe

O pracodawcy

GOLDMAN RECRUITMENT jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w metodologii executive search i selekcji kandydatów na stanowiska specjalistyczne, menedżerskie i dyrektorskie.

Rekrutacje są prowadzone przez naszych doświadczonych konsultantów w wyspecjalizowanych dywizjach w obszarze inżynierii, finansów, sprzedaży, marketingu oraz IT. Wąskie specjalizacje oraz eksperckość naszych konsultantów przekłada się na profesjonalne podejście przy realizowanych projektach dla naszych Klientów, które cechuje szybkość i skuteczność w działaniu.

OCZEKUJ WIĘCEJ! Szukamy partnerów do budowania nowo otwartego oddziału Goldman Recruitment we Wrocławiu. Inspirujący liderzy, dynamiczne środowisko i jasna ścieżka kariery, a wszystko to w centrum stolicy Dolnego Śląska. Chcesz wiedzieć więcej? Aplikuj!

Opis stanowiska

  • Samodzielnie realizować projekty rekrutacyjne w obszarze Engineering & Supply Chain na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Utrzymywać i budować długoterminowe relacje z Klientami Goldman Recruitment w aspekcie realizowanych wspólnie projektów
  • Na bieżąco doradzać naszym Klientom i Kandydatom
  • Mieć możliwość udziału w projektach z obszaru marketingu, Employer Brandingu, wdrażania procesów i systemów w ramach organizacji
  • Docelowo będziesz mieć możliwość budowania własnego zespołu lub roli eksperckiej w branży

Wymagania

  • Rocznego doświadczenia w obszarze rekrutacji lub sprzedaży B2B
  • Znajomości specyfiki stanowisk branży inżynieryjnej,produkcyjnej itd
  • Języka angielski, na poziomie minimum B2
  • Przedsiębiorczego podejścia do swojej pracy
  • Ciągłej chęci, by osiągać więcej

Oferta obejmuje

  • Biuro w sercu Wrocławia (około 100m od przystanku tramwajowego „Rynek”)
  • Możliwość rozwoju kariery w kierunku eksperckim lub menedżerskim – to od ciebie zależy gdzie będziesz za kilka lat
  • Możliwość awansu co kwartał, nawet o 2 stopnieUmowę o pracę lub kontrakt B2B- Ty decydujesz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i wysokie premie kwartalneKonkursy zespołowe z atrakcyjnymi nagrodami
  • Wyjazdy zagraniczne co pół roku dla najlepszych konsultantów, do tej pory były to Nowy Jork, Dubaj, Barcelona
  • Opiekę medyczną Lux Med (od pierwszego miesiąca pracy)
  • Kartę Multisport (od pierwszego miesiąca pracy)
  • Świeże owoce dwa razy w tygodniu
  • Pyszną kawę i herbatę bez limitu
  • Samochody służbowe dla menedżerów i najlepszych konsultantów